Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O nás

KONATEX, s.r.o. je ryze českou firmou, která na trhu působí již od 90. let. Najdete nás ve Švihově u Klatov, tedy v regionu, v němž má zpracování kůže velmi dlouhou tradici. A na tu se snažíme navazovat. Specializujeme se flexibilně s ohledem na potřeby trhu, především ale na zakázkovou a malosériovou výrobu z koženky a kůže, ale v případě zájmu máme více než bohaté zkušenosti s velkosériovou výrobou pro velké zákazníky. Disponujeme ale rovněž výrobními kapacitami na produkci výrobků z PVC folií či podobných materiálů (vysokofrekvenční sváření, řezání apod.).

 

Na trhu působíme už mnoho let a tak máme bohatou praxi s výrobou obrovské škály výrobků za použití celé řady materiálů. Záleží samozřejmě na přání a možnostech zákazníků, vždy se ale snažíme v rámci možností flexibilně přizpůsobit naše výrobky z koženky a kůže jejich potřebám. Především díky tomu jsme schopni zákazníky oslovit a především doufáme, že je v podobném rozsahu budeme schopni oslovovat i nadále. Trh s výrobky z koženky a kůže, na němž společnost KONATEX s.r.o. působí, je totiž i s ohledem na zahraniční a především mimoevropskou konkurenci velmi náročný. My ale doufáme, že na něm naše firma má své pevné místo.